Produkty

Matrix je profesionální vlasová kosmetika, která spojuje kadeřnickou vášeň a kvalitní přípravky založené na nejnovějších technologiích a snadném použití. S inovativními a chytrými produkty umožňuje Matrix kadeřníkům celého světa sdílet „americký sen“ a představit si, co všechno dokážou!

Značka nabízí širokou škálu výrobků v oblasti péče o vlasy a vlasovou pokožku - Biolage, Biolage R.A.W., Total Results, Style Link, Vavoom, Oil Wonders a profesionální chemii respektující zdraví vlasů - Socolor.beauty, Color Sync, Opti.wave, Color Graphics.

Matrix inspiruje všechny kadeřnické profesionály k tomu, aby transformovali vášeň pro krásu do osobního úspěchu.

Total Results
Total Results

Profesionální péče Total Results nabízí celkem 12 řad, které řeší všechny vlasové problémy. Okamžitých výsledku dosáhnete díky zázračným produktům. Díky jejich jedinečnému složení zažijí vaše vlasy okamžitou proměnu a budou jako znovuzrozené.

Style Link
Style Link

Tvarujte, fixujte a přetvářejte svůj účes tak dlouho, než ho dovedete k dokonalosti! Stylingová linie Style Link byla vyvinutá ve spolupráci s profesionály a umožňuje vytvořit účes, po jakém jste vždy toužili. Stačí zapojit svou fantazii!

Biolage R.A.W.
BIOLAGE RAW

Skutečná, autentická, blahodárná. To je vlasová kosmetika Biolage R.A.W. Všechny produkty z kolekce jsou šetrné k životnímu prostředí, ve 100% recyklovaném balení a s biologicky odbouratelným složením.

Biolage
Biolage

Biolage byla vytvořena se závazkem poskytnout jedinečný přístup k profesionální péči o vlasy. Díky exkluzivní směsi jedinečných rostlin nabízí Biolage šetrné, ale zároveň účinné složení, které učiní každé vlasy krásnějšími a zdravějšími.

FACEBOOK - - - INSTAGRAM